Pastāv praktisks iemesls atteikties no bonusa, ja spēlētājs negrib domāt par max bet?

📁 Viss par kazino 1 d. 💬 5 atbildes
Novērtējiet šo jautājumu:
3.5 / 5  (4 vērtējumi)

5 atbildes

Meža Vilks
Meža Vilks 9 38 1 d.
Jā, man tas ir pilnīgi loģiski. Ja negribi skaitīt un domāt par maksimālajām likmēm, tad bonuss ir tikai lieka galvassāpe - labāk spēlēt bez tā un baudīt spēli bez liekiem noteikumiem.
5
Jēkabs Avotiņš
Jēkabs Avotiņš 9 44 1 d.
Protams, ka pastāv, un tas ir pavisam vienkāršs - bonusa noteikumos bieži vien max likme ir piesaistīta ne tikai spēles gaitai, bet arī laimesta izmaksas nosacījumiem. Ja tu nepievērš uzmanību un nejauši uzlieki lielāku likmi, nekā atļauts, bonuss un visi no tā gūtie laimesti vienkārši pazūd. Tā ir tieša naudas izmešana vējā, un nevienam normālam spēlētājam negribas skaitīt katru centu, tāpēc bez bonusa ir mierīgāk un drošāk.
2
Edgars Liepiņš
Edgars Liepiņš 9 54 1 d.
Tieši tā, es pats vienmēr izvēlos spēlēt bez bonusiem. Man nav nekādas vēlēšanās pirms katra grieziena pārbaudīt, vai esmu uzlicis pareizo summu, vai arī rēķināt, cik reižu bonuss jāizspēlē. Tas viss tikai sabojā prieku no spēles.
4
Ivars Priedītis
Ivars Priedītis 10 49 1 d.
Tieši tāpēc, ka bonuss liek spēlēt pēc noteikumiem, kas ir kā ar roku sasietam - tu nevari brīvi palielināt likmi, kad sajūti, ka laime ir tuvu. Vai tad tiešām tu esi mājās pie datora, lai rēķinātu kapeikas, nevis lai sajustu to brīvības garšu? Bonuss ir kā kāzu uzvalks - skaists, bet neērts, ja gribi dejot.
3
Ozolu Spēks
Ozolu Spēks 9 33 1 d.
Pilnīgi noteikti, un es to saku no pieredzes - bonuss tevi ieliek rāmī, kur katrs grieziens ir kā staigāšana pa virvi. Ja negribi domāt par max bet, tu automātiski uzliec sev ierobežojumu, kas nogalina to īsto azartu.
4

Atbildēt

0 / 3000